2017-yaz-sezonu-hedef

2017 Yaz Sezonunda Hedef Başarıyı Devam Ettirmek!

2016 yılını hedeflerimize ulaşarak, bayilik hizmetlerimizin yanına yeni nesil ticaret kanalı olan e-ticaret sitemizi de ekleyip, oldukça başarılı bir ilk yarıyı geride bıraktık. 2017 kış çalışmalarını da tamamladığımız şu sıralar; 2017 yaz koleksiyonunu tamamlamış, bayilerimize hizmet sağlamaya başlamış bulunmaktayız. Bu koleksiyonlarda yakaladığımız konforlu ve hafif ayakkabı trendi 2017 yıl koleksiyonumuza da yansıdı.

2017 yaz koleksiyonumuzda yer verilen keten grubuna, yeni modeller ve renkler eklendi. Ayrıca keten grubu üretiminde gerçekleştirilen AR-GE çalışmalarıyla ürün kalitesine kalite katmıştır. Bu bağlamda hedefimiz geçen yıl satışı gerçekleştirilen çift sayısını arttırmak.

Spor ayakkabı kategorisinde de ithal modellerimiz satış başarısı göstermiştir. 2016 kış ve 2017 yaz sezonunda da spor ayakkabı kategorisinde daha geniş ürün gamıyla, daha fazla renk ve model ithal etmek ve pazara sunmak hedefindeyiz.

E-ticaret ile daha da önem verdiğimiz deri ayakkabı kategorisinde de oldukça iyi gelişmeler gerçekleşmekte. Bu aşamada yerli üreticilerden A+ kalitedeki üreticilerle çalışmaya devam etmekteyiz. Bu kaliteli deri ayakkabıları e-ticaret sitemizde avantajlı fiyat stratejisiyle satışını gerçekleştirmekteyiz.

Sonuç olarak 2017 yaz sezonunda da hem bayilerimize hem de son tüketicimize ayak sağlığına önem veren, kaliteli, ergonomik ve avantajlı fiyat hedefiyle ilgili satış kanallarımızı kullanarak ayakkabılarımızı ulaştırıp, daha iyiye adım attırmak.