Teorem Drexel

Drexel Ayakkabı

Şık, zarif ve karizmatik… Özel tasarımları ile her zaman beğeniyle takip edilen Teorem Ayakkabı’nın ithal ayakkabı markası Drexel ile tanıştınız mı? Kendi tarzına en yakın ayakkabıyı arayanlar için çözüm sunan bu marka, gardırobunuz için özenle çalışılmış. Giyiminiz ile oluşturduğunuz kombine önem veriyorsanız Drexel ayakkabı ihtiyacınıza cevap verecek.

Teorem Ayakkabı, varoluş zamanından bugüne kadar geçen 16 yıllık süreçte edindiği “know how” prensibi ışığında Drexel markasını tasarladı ve hedef kitlesini Avrupa olarak belirledi. İlk çalışmaları 2013 yılında başlayan marka, 2014 yılı son çeyreğinde ayakkabı dünyasına adım attı ve yalnızca ülke içerisinde kalmayarak dünya pazarına açıldı. Drexel, kalitesinden asla ödün vermeyen duruşu ile dünya çapında 9 ülke ve 38 satış noktası ile büyümeye devam ediyor.

Giyiminiz sizin için bir itibar yansıması olabilir. Modanın nabzını yakından tutan Drexel markası en şık şekilde görünmenize yardımcı olacak. Bir kombinin en değerli parçası olan ayakkabılar, bu marka ile tarzınızı bir adım öne çıkaracak. Doğru ayakkabı model seçimini yaptıktan sonra, tazınız renk seçme ve küçük aksesuarlar ile şekillenecek.

Drexel ayakkabı, her mevsim ve sezon değişen moda akımını, gerek renk uyumu gerekse estetik kesimler ile takip ediyor. Deri ayakkabı serileri için modern detayları atlamayan tasarımlar, Avrupa vitrinlerinde birçok mağazada eş zamanlı olarak beğeniyle talep görüyor. Ülkemiz içerisinde de 2015 yılından itibaren raflarda yer alan marka koleksiyonu, özellikle spor grubu tercih eden müşterilerden tam not almayı başardı. Türkiye için 2016 yaz sezonuna hazırlık yapan marka, geniş ve iddialı bir koleksiyon ile meraklıları için hazırlanıyor.

Teorem Ayakkabı’nın özel markası Fuel’in yanına eklenen Drexel ayakkabı markası deri grupların üretimini tamamen yerli üretim ile ülkemizde gerçekleştiriyor. İleri teknoloji ve yüksek kalite spor ayakkabı üretimini ise Uzakdoğu’da gerçekleştiriyor. Siz de Teorem Ayakkabı’da en beğenilen ayakkabı modellerini keşfe çıkabilirsiniz. Bir benzerini başkasında göremeyeceğiniz tasarımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz.