arya-ayakkabı-tr

Teorem Ayakkabı, Arya Ayakkabı İle Kadın Kategorisinde

Kalite, şıklık ve insan sağlığından ödün vermeyen misyonuyla 2015 yılını başarıyla bitiren Teorem Ayakkabı, 2016 yılına da hızlı giriş yaparak, modern tasarımları ve yeni projeleriyle tüketicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 17 yıllık güçlü know – how’ı, yurtiçi ve yurtdışında edindiği bine yakın bayilik ile Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor. Hedef tüketicisinin beğenisini kazanmak için konforla kaliteyi her daim bir araya getiren Teorem Ayakkabı, teknolojiye ayak uydurarak kendini yeniliyor, 2016’da da kadın ayakkabı segmentinde Arya Ayakkabı ile çalışmalarını hızlandırıyor.

Arya Ayakkabı fizibilite çalışmalarına 2013 yılında başlanmış olup, ilk olarak 2015 yılında tüketicisi ile buluştu. Kadın ayakkabı kategorisinde en önemli parametre moda, Arya Ayakkabı’nın trend stilinde can buluyor. Drexel ve Fuel markalarından edindiği iş tecrübesini Arya Ayakkabı’ya yansıtan Teorem Ayakkabı, her tarzda ayakkabı arayışı olan tüketicilerin imdadına yetişiyor.
Daha önce de sıkça bahsettiğimiz üzere Teorem Ayakkabı markaları Drexel ve Fuel iken Arya Ayakkabı bünyesindeki marka ise Oxley. Kadınlar için özel günlerin vazgeçilmez detayı ayakkabılar Oxley’de tüketicileri bekliyor. Bunun yanında topuklu ayakkabıyı gündelik kullanmak isteyen tüketiciler ise enerjiyi ve konforu parmak uçlarında hissedebilirler. E-ticaret hacminin de büyümesiyle kadın ayakkabılara olan ilginin arttığı bugünlerde Arya Ayakkabı kalitesi ve ergonomik dizaynlarıyla kadınların taleplerini karşılıyor.

Çocuk Ayakkabıda Güven
Teorem Ayakkabı erkek ve kadın kategorisinde kalmıyor, sevgili çocuklar için de Vesta markasının çalışmalarına başlıyor. Çocuk spor ayakkabı, günlük ya da klasik ayakkabı seçimlerini Teorem Ayakkabı bünyesindeki markalarda güvenle yapmak mümkün. Kalite ve insan sağlığına önem veren firma, ergonomiden asla ödün vermiyor çocuk ayakkabı kategorisi için yenilik hazırlıkları yapıyor.