drexel-online-satış

Teorem Ayakkabı, Drexel İle Online Satışa Başlıyor

Yazımıza Giyim – Ayakkabı kategorisinin Türkiye e-ticaret havuzu içerisindeki istatistiğine ve sahip olduğu paya bakarak başlamak istiyoruz. “Tübisad verilerine göre Türkiye’de elektronik ticaret son 7 yılda %35 büyüme kaydettiği gibi kategori bazlı büyüme incelendiğinde giyim ve ayakkabının %48 artış gösterdiği görülüyor.”

drexel-eticaret-istatistik-tübisad

Pazarın büyüyerek geliştiği, tüketici alışveriş alışkanlığının geleneksel ve online mecralarda entegre şekilde devam ettiği bu günlerde, Drexel olarak değişen sektör satış kanallarına kayıtsız kalmadık. Bu noktada vizyonumuzu Drexel’in sloganı olan “Daha İyiye Adım At” ile bütünleştirdik. Vizyonumuz doğrultusunda ve pazar trendleriyle beraber sizlerle bu blog yazımızda paylaşacağımız en yakın projemiz ise: Drexel e-ticaret sitemiz.

Teorem Ayakkabı olarak, 19 yıllık sektör geçmişimiz ve güven imajımız e-ticaret çalışmalarımıza da yansıyor. Güçlü ekip ve güçlü yatırımlarımızla geleneksel pazardaki 19 yıllık güven imajımızı online mecralar aracılığıyla son tüketiciye de yansıtmak hedefindeyiz. Yaz sezonunu hedefleyen 2016 koleksiyonumuzla e-ticaret pazarına girecek olan online mağazamız; kendine özgü tarzı, marka duruşu ve tasarımlarıyla dikkat çekecek.

Drexel 2016 ilkbahar –  yaz koleksiyonumuzda kalite, şıklık ve sağlığı bir araya getirdiğimiz ayakkabılarımızı sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.