Amerika-Slider

Teorem Ayakkabı Uluslararası Fuar Çalışmaları İle İhracat Hacmini Büyütme Hedefinde

Sonbaharın büyüsünü giyim ve aksesuarlarında taşımak isteyenler müjde! Teorem Ayakkabı bu bahar da sizin için koleksiyonuna sihirli dokunuşlar yaptı. Ayakkabı çeşitlerimizi yenilemekle kalmıyor, daha ileriye gitmek için spor, deri, keten ayakkabılarımızı geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Sezonun renklerine uyum sağlayan tasarımlarımız ışığında 2015 yılı itibariyle hızlı adımlarla büyüyoruz. Modern çizgiler ile özenle çalışan Teorem Ayakkabı, sizlerin de beğenisiyle bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.

Yerel sayısı 950 adet olan ve her geçen gün artan bayilerimiz ile ithal ve yerli ayakkabılarımızı globalde de sunmak için çalışıyoruz. Hali hazırda devam eden Almanya, İngiltere, Rusya, Irak, Dubai ve İran pazarılarımıza yeni hedef olarak Amerika’yı da ekledik. Beğeniniz için hızla çalışan ekibimiz bu doğrultuda yenilikler ile gücünü artırıyor. Yeni hedef pazarlar ile ağımızı genişletmeyi vizyon edindiğimiz gibi, şuan ihracatına devam ettiğimiz Avrupa Birliği ve Arap ülkelerindeki pazarı büyütmek ve kendimizi sürekli yenilemeyi de misyon ediniyoruz.

Yerli bir marka olarak global pazarda yer alan Teorem Ayakkabı, uluslararası fuarlara her dönem aktif olarak katılım sağlarken ülkemizi de globalde en iyi şekilde tanıtıyor. Yerli bir marka olaran dünya pazarında yerini sağlama almayı düşünen Teorem Ayakkabı, bu fuarlar aracılığı ile ayakkabı sektörünün de gelişimi için çabalıyor.

İnsan sağlığına önem veren yerli üretim ayakkabılarımız ile 2016 yılı ayakkabı fuarında Amerika, İtalya, Almanya ve Rusya’da yer alacağız. Mavinin büyüsü, yeşilin softluğu ya da kahverenginin sıcaklığıyla harmanlanan bu sezon ayakkabı koleksiyonumuz globalde alıcılarını bekliyor.