2016-Yaz-Koleksiyonu-Keten

Yeni Trend: Keten Ayakkabı

Teorem Ayakkabı yaz sonu kreasyonu yepyeni tasarımlar ile karşınızda! Birbirinden özel ürünleri sizinle buluşturmayı misyon edindik, Fuel Ayakkabı markasına yeni bir dokunuş yaparak, keten koleksiyonunu tasarladık. Fuel Ayakkabı’nın yeni keten koleksiyonu 2015 yazının en canlı renkleriyle bütünleşti.

Teorem Ayakkabı’nın spor ayakkabı koleksiyonundaki başarısını takip eden yeni keten ayakkabı koleksiyonu bu yaz ve bahar mevsimlerinin en çok kullanılan modeli olarak yer aldı. 2015 yazı içerisinde Fuel Ayakkabı markasının her renk ve modelde yeni ayakkabı trendleri, model olarak öne çıktığı gibi kaliteli malzemesiyle de dikkat çekici oldu.

Fuel-Keten-Koleksiyonu

Keten kumaş koleksiyonsu diğer kumaş türlerine özellikle pamuklu kumaşa göre çok daha fazla dayanıklıdır. Yaz aylarında diğer modellere göre daha çok tercih edilmesinin nedeni, geniş gözenekli yapısı nedeniyle ayakkabının hava almasını ve serin kalmasına yardımcı olmasıdır. Biz Teorem Ayakkabı olarak yerli üretime verdiğimiz değer ile ayakkabılar için kullanılan keten malzemeleri de A kalitede kullanmaya özen gösterdik. Doğal boyama tekniği ile renklendirilen keten ayakkabılarımız deri ve spor ayakkabı kategorilerinde olduğu gibi yurtdışı pazarında büyük ilgi görerek ve 2016 kreasyonunda da şimdiden yerini aldı.

Fuel-Keten-Koleksiyonu-II

Keten severlerin vazgeçilmezi, 2015 yaz sezonuna damga vuran bu yeni ayakkabı modeli, şimdiden birçok kullanıcının favorisi haline gelmiş görünüyor. Sizin de kombininizi tamamlamak için ihtiyacınız olan yegane paça ayakkabılarınız. Fuel Ayakkabı’nın keten koleksiyonu bu yaz ve sonbaharda tarzınıza çok yakışacak. Şık ve spor bir gömlek altına uyacak keten ayakkabı ya da Jean ile tamamlayacağınız renkli modeller… İster erkek ayakkabı ister kadın ayakkabı modellerine bakın, Fuel Ayakkabı’nın keten koleksiyonu her şekilde ihtiyacınıza cevap verecektir. Keten ayakkabı kalitesini rahatlıkla beraber hissetmek isteyenlerin tercihi Fuel Ayakkabı ile tanışmadıysanız bu konfor için geç kalmayın.