bestyle_160228

Zarif Kesim, Havalı Adımlar… İhtiyacınızdan Fazlası Drexel Ayakkabılarda.

Ayakkabı tercihlerinde sağlık, kalite ve rahatlığı avantajlı fiyatla bir arada bulabilmek herkesin dileği. Peki avantajlı fiyatı, benzersiz rahatlığı, ekstra kaliteyi sunarken ayak sağlığınızı önemseyen marka ile tanışmaya ne dersiniz? Ve işte bunlarına yanına trend tasarımları ve şıklığı da ekleyen Drexel sizlerle.

Benzersiz tasarımları ve trend modelleri ile tüketicilerini kendine hayran bırakan Drexel, ayakkabı modasını yönlendirirken ön plana çıkmayı hedefliyor. E-ticaret sürecinde özellikle yurtdışına üretim yapan üreticilerle çalışan Drexel, yerli pazarda farkını ortaya koymaya devam ediyor. Sektörel anlamda kalitesiz ürün skalasının ötesinde duran Drexel, e-ticarete avantajlı fiyat, kaliteli ürün prensibiyle yeni bir soluk getiriyor. Yalnızca 2 tıkla istediğiniz ayakkabı modelini evinize gönderen marka, son kullanıma kadar müşterisinin yanında oluyor. Cadde cadde gezdiğiniz halde istediğiniz ve benzersiz olmasını istediğiniz ayakkabı modelini arayıp bulamadığınız anlarda Drexel imdadınıza yetişiyor. Sokak modasını online dünyayla buluşturan marka, oturduğunuz yerden seçtiğiniz ayakkabıları evinize gönderiyor.

Nedir bu Drexel’i havalı kılan özellikler dedik ve sizin için ayakkabıları şöyle bir inceledik. İşte Drexel ayakkabıyı seçmeniz için 5 neden:

1. Eşsiz tasarım: En önemli özelliklerden biri olan eşsiz tasarım, Drexel’i diğer ayakkabı markalarından bir tık öne çıkarıyor.

Drexel-Ayakkabı-1

2. Konfor üstünlüğü: Ayakabı seçiminde en önemli 2. adım konfor. Drexel bu testimizden 10 üzerinden 10 puan aldı. Bu ayakkabılar ile ayaklar kuş kadar hafif.

Drexel-Ayakkabı-2

3. Modanın ötesinde: Evet yanlış duymadınız, Drexel ayakkabılar moda trendlerinin öncülerinden. Herkesin ayağında gördüğünüz klişe ayakkabıları bir kenara atın ve drexel ile modanın öncüsü olun.

Drexel-Ayakkabı-3

4. Kaliteli adımlar: Kaliteden asla ödün vermeyen misyonu ile beğeniyi kazanan Drexel, uzun ömürlü kullanıma imkan sunuyor.

Drexel-Ayakkabı-4

5. Avantajı Fiyat: E-ticaret sitelerine göz attığımızda birbirinden uçuk fiyatlar ve değeri belli olmayan ürünlerle karşılaşabiliyoruz. Drexel, sağladığı kalite ve üstün özelliklerine nazaran avantajlı fiyatları ile de kullanıcısının gönlünü kazanmış.

Drexel-Ayakkabı-6